KONST / Litografier / Färglitografi 13449392
nr 1344 9392
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 229/360, Resturantinteriör. Motivet: 50x60 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:31:38
26/8 08:11:11
300 kr
27/8 09:39:16